ZENON - jazyková škola

Firemné kurzy

Ponúkame efektívnu formu výučby pre zamestnancov firiem. Úspešná firma by mala neustále dbať na vzdelávanie svojich zamestnancov. Jedným z najdôležitejších faktorov je práve znalosť cudzích jazykov. Výučba je možná v skupinách, alebo individuále a hlavne vo vašich priestoroch.

Skupinová výučba

Skupina dvoch až piatich študentov je povzbudzovaná k čo najčastejšiemu zapájaniu sa do dialógov a modelových situácií. To napomáha k osvojovaniu si gramatiky a precvičovaniu aktívnej komunikácie.

Individuálne kurzy

Individuálny jazykový kurz vždy na mieru. Výhodou je prispôsobenie metodiky výučby schopnostiam študenta a možnosť voľby študijného tempa podľa jazykovej úrovne. Neustály kontakt s lektorom "face to face" po celú dobu umožňuje dosiahnuť maximálny pokrok vo výučbe v krátkom čase.

Tempo, témy ako aj termíny výučby vieme "ušiť na mieru".

Príprava na maturitu

Ponúkame prípravu na písomnú aj ústnu časť maturitnej skúšky. Gramatické cvičenia a vzorové testy, vypracovanie tém na ústnu skúšku a konverzácia zameraná na pohotové reakcie na otázky. Po absolvovaní kurzu u nás sa už maturity z cudzieho jazyka báť nemusíte.

Jazykové kurzy
pre deti

Deti sa učia ľahšie a rýchlejšie a u nás majú možnosť rozširovať svoje schopnosti. Hravá angličtina zameraná na rozširovanie slovnej zásoby a používania slovíčok formou hry a zaujímavých cvičení.

Slovenský jazyk
pre cudzincov

Cudzincom sa páči melódia slovenčiny, ale trápia ich niektoré naše ťažko vysloviteľné slová. Ponúkame aj výučbu slovenského jazyka pre cudzincov z rôznych krajín.

Jazykové pobyty


- pripravujemeZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 948 044 157

Partneri

banner mashiny EB banner135 180 banner prosat x11

Sledujte nás

youtube chanell