ZENON - jazyková škola

Sme ZENON jazyková škola s ešte stále relatívne mladým kolektívom. V Bratislave-Rači na Alstrovej ulici pôsobíme už desiaty rok.

Snažíme sa čo najviac prispôsobiť výučbu cudzích jazykov požiadavkám našich študentov. Môžu si tak určiť napríklad deň a frekvenciu stretnutí, študijné materiály a ďalšie podrobnosti. Výučba prebieha v uvoľnenej a domáckej atmosfére. Naši lektori kladú dôraz na konverzáciu, pričom gramatiku študentom vysvetľujú čo najviac "po lopate".

Všetci lektori sú mladí, dynamickí ľudia s niekoľkoročnými praktickými skúsenosťami z krajín, ktorých jazyk vyučujú. Pôsobíme v Rači a jej okolí, väčšina kurzov prebieha priamo v sídle školy. V prípade požiadavky zo strany študenta je možné dohodnúť stretnutia aj mimo našej školy. Rovnako ponúkame aj vyučovanie jazykov vo firmách.

ZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava