ZENON - jazyková škola

Tieto intenzívne niekoľkodňové kurzy predstavujú ideálnu kombináciu príjemného a užitočného. V priebehu každého dňa zažijete výučbu, teda pár chvíľ gramatiky či konverzácie, no jazyk neopustíte ani pri oddychu či športových aktivitách. Rovnako si v teréne budete kreatívne rozvíjať čítanie a písanie – napríklad pri kompozícii stručných článkov či prezentáciách rôznych tém. V prirodzene koncipovaných diskusiách sa zase kladie dôraz na zrozumiteľnú argumentáciu. Je na vás, či svoj voľný čas budete venovať sledovaniu filmov v pôvodnom anglickom znení, alebo si doprajete wellness aktivity. Pri všetkom vás budú sprevádzať lektori, ktorí vás povzbudia k používaniu jazyka v bežných situáciách bežných dní.

Byť vtiahnuntý do cudzieho jazyka a prinútený využívať ho naozaj v každej situácii je najúčinnejší spôsob, ako si ho osvojiť.

Všetko sa, prirodzene, deje v cudzom jazyku – napríklad angličtine:

  • 2-5 dní LEN A LEN anglicky
  • v cudzom jazyku ste nútení riešiť SKUTOČNE VŠETKO
  • 3-5 lektorov je vám NEUSTÁLE k dispozícii: upozornia vás na chyby, vysvetlia obtiažnosti a pomôžu vám prekonať jazykové bariéry
  • sami sa presvedčíte, ako vaša slovná zásoba RÝCHLO rastie

Lektori majú prepracovaný systém a program pokrývajúci celú dĺžku vášho pobytu. Výsledok? Rozprávate viac a sebavedomejšie!ZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 948 044 157

Partneri

 EB banner135 180  comcare s.r.o. 

Sledujte nás

youtube chanell