ZENON - jazyková škola

Tomáš Štorcel

Tomáš Language Coach

Tomáš študoval angličtinu na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre ako vedecký i učiteľský smer, a to v kombinácii s odbormi žurnalistika a tmočníctvo/prekladateľstvo.

Po štúdiu krátko učil na školách a ako autorovi mu knižne vyšla príručka Angličtina na cesty, ktorá sa dočkala aj mutácií v niekoľkých ďalších cieľových jazykoch. Neskôr učil len súkromne a príležitostne sa venoval knižným prekladom a tlmočeniu. Predovšetkým totiž pôsobil ako novinár, čo mu umožnilo cestovať po svete. Istý čas žil a pracoval v USA, vo Veľkej Británii a na Novom Zélande, a krátko sa zdržal aj v Austrálii. Okrem plynulej angličtiny ovláda na hovorovo francúzsky a taliansky jazyk a počas ciest po Balkáne trochu pričuchol aj k macedónčine. Inak si ešte brúsi zuby na čínštinu.

Učí všetky úrovne jazyka, kurzy zamerané na konverzáciu, ako aj angličtinu pre špeciálne účely (Business English alebo English for Presentations).

Tvrdí o sebe, že angličtinu naučí každého, kto je pripravený na dril.


Všetci lektori

ZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 948 044 157

Partneri

 EB banner135 180  comcare s.r.o. 

Sledujte nás

youtube chanell