ZENON - jazyková škola

Silvia Vanova

Silvia Language Coach

Ahojte,

volám sa Silvia, rada čítam, cestujem a som závislá na komediálnych seriáloch. Okrem toho je jednou z mojich najväčších záľub sledovanie rozdielov v komunikácii a kultúre prostredníctvom jazyka.
Preto som sa dala na štúdium angličtiny a španielčiny v odbore preklad a tlmočenie. Teoretické znalosti som testovala prakticky najmä počas mojich potuliek po Írsku a New Yorku. Momentálne sa na sedenie doma nad prekladmi cítim ešte primladá a moje poznatky radšej využívam interaktívne a odovzdávam študentom jazykovej školy.
Mám podozrenie, že jazyk sa najlepšie naučíme priamo v krajine, v ktorej sa jazyk využíva prakticky a dennodenne. Ak nemáme túto možnosť je potrebné sa s jazykom, ktorý sa učíme čo najviac zblížiť a zžiť sa s ním. Od toho sa odvíja aj moja metodika výučby. Mojich študentov okrem dôležitých gramatických prvkov vediem k tomu, aby sa zamýšľali nielen nad jazykom samotným, ale hlavne nad situáciami, v ktorých ho používame, čo pomáha k „cíteniu“ logiky jazyka. Kladiem dôraz na slovnú zásobu a jej správne využívanie a študentov povzbudzujem, aby na hodinách čo najviac rozprávali.


Všetci lektori

ZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 948 044 157

Partneri

 EB banner135 180  comcare s.r.o. 

Sledujte nás

youtube chanell