ZENON - jazyková škola

Jarné upratovanie!
Ukáž, čo je v tebe a začiatkom apríla sa na víkend ponor do angličtiny na Chate pod hviezdami. Iba po anglicky! Príjemné prostredie, milí a skúsení lektori, spolubojovníci na rovnakej alebo podobnej úrovni, šport, oddych, dobré jedlo a zábava. 

Zaži to všetko v angličtine a posuň svoj level o triedu vyššie. Počnúc raňajkami začneš spíkovať už len po anglicky. Lektori ťa povzbudia a motivujú k tomu, aby si bežné situácie zvládol v cudzom jazyku.

Môžeš variť obed, popíjať čaj či pivo pri krbe, pozerať film, čítať knihu, alebo sa prechádzať po lese - všetko za sprievodu lektora a výlučne po anglicky. Počas dňa budeš mať možnosť ozrejmiť si gramatiku, čo ti nie je jasná a precvičiť si ju v konverzácií s native speakers a ďalšími účastníkmi. 

Bežný deň neznamená len sedieť na zadku a drilovať. Preto sa po raňajkách nakopneš hodinou English, potom si dáš coffee alebo vybehneš out. Pomôžeš v kitchen s prípravou lunchu. Dáš si chillout, zahráš si board game, prečítaš si newspaper, pozrieš si movie a naučíš sa kopec nových slovíčok. Alebo môžeš celý deň speak s kým chceš a o čom chceš. 

Počet účastníkov je maximálne 13, aby sme ti zaručili intenzívnu dávku cudzieho jazyka.

Odporúčaná úroveň angličtiny je A2-B1 (mierne pokročilý) a vyššie.

Kedy: 5. - 7. apríla 2019
Kde: Chata pod hviezdami v Modre

Cena 3-dňového pobytu je 420 eur. Prihlás sa záväzne do 15. marca 2019 a ušetri 70 éčiek ako early bird a zaplať iba 350,- eur. Klienti jazykovky Zenon automaticky dostávajú 15% zľavu a ak stihnú early bird zaplatia tak len 300 eur.

Early bird platí do 15.3.2019.

Cena zahŕňa:

*ubytovanie v izbách pre 2 až 4 osoby s WC a kúpeľňou

*plnú penziu plus občerstvenie

*minimálne 20 hodín intenzívnej angličtiny

*študijné materiály

Prihlásiť sa môžete cez kontaktný formulár..

Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0948 044 157.

Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy Spíkuj TU academy

Mám záujem o Spíkuj [tu:] academy:

 1. Meno:
  Invalid Input
 2. Priezvisko:
  Invalid Input
 3. Email:
  Invalid Input
 4. Telefón
  Invalid Input
 5. Predmet:
  Invalid Input
 6. Správa:
  Invalid Input

ZENON | Jazyková škola

Alstrova 276, 831 06 Bratislava

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 948 044 157

Partneri

 EB banner135 180  comcare s.r.o. 

Sledujte nás

youtube chanell